shapka_top.jpg

Розмитнення (компанії)

Багато приватних підприємців будують свій бізнес на тому, що привозять товар з інших країн і продають його в Україні. Закордонна продукція, в свою чергу, завжди затребувана серед українських покупців. Тому такий бізнес може приносити прийнятний прибуток його підприємцю. Але не все так просто. Для того, щоб законно перевезти велику кількість закордонного товару на українську територію, необхідно попередньо пройти процедуру розмитнення. Компанії, які надають послуги в сфері митного оформлення, можуть істотно спростити процес її проходження.

Комплекс обов'язкових митних процедур, який повинен пройти кожен приватний підприємець для ввезення закордонного товару в Україну, отримав назву «розмитнення». Компанії, які допомагають підприємцям проходити ці процедури, називаються митно-брокерськими, або просто брокерськими. Кожен етап всіх митних процедур регулюється чинним законом України.

Розмитнення компаніїВідповідно до закону, перед тим як ввезти закордонні товари на територію нашої країни, необхідно зібрати і оформити ряд специфічної документації. Серед неї договір, що стосується закупівлі і продажу продукції, контракти із зарубіжними підприємцями та інші подібні документи. Також необхідно сплатити податок державі, щоб підприємцю дозволили привезти закордонні товари. Без сплати податків неможливо пройти процедуру розмитнення. Компанії, які допомагають підприємцям проходити цю процедуру, беруть на себе практично всі пов'язані з цим обов'язки. Підприємець же може заощадити свій час і витрати його на більш необхідні речі для розвитку свого бізнесу.

Ви боїтеся не пройти розмитнення? Компанії, які працюють в цій сфері, не викликають у Вас довіри? Тоді звертайтеся до нас!

Співпрацюючи з нами, Ви забудете, що таке розмитнення, компанії, які неграмотно виконують свої обов'язки!