shapka_top.jpg

Тимчасове ввезення

Тимчасове ввезення - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари, транспортні засоби комерційного призначення ввозяться для конкретних цілей на митну територію України з умовним повним або частковим звільненням від оподаткування і без застосування способів нетарифного регулювання і підлягають реекспорту до завершення встановленого строку без будь-яких змін, за винятком звичайного зносу в результаті їх використання.

Для проведення оформлення товарів у режим тимчасового ввезення необхідно:

  • Тимчасове ввезеннянадати митному органу документи на товари, транспортні засоби, що підтверджують мету їх тимчасового ввезення.
  • у випадках, передбачених законодавством, надати митному органу зобов'язання про реекспорт товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які тимчасово ввозяться, у строки, встановлені митним органом.
  • надати митному органу дозвіл компетентного органу на тимчасове ввезення товарів, якщо отримання такого дозволу передбачено законодавством.

Всі положення щодо оподаткування можна прочитати в статтях МКУ, ст.105, 106, 107, 108.

Згідно ст. 106 МКУ, у разі тимчасового ввезення товарів з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами за кожний повний або неповний календарний місяць заявленого строку перебування на митній території України сплачується 3% суми митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску цих товарів у вільний обіг на митній території України.

Завантажити файл >>>