shapka_top.jpg

Митний брокер Київ

Митний брокер КиївЗЕД нерозривно перетинається з митними органами незалежно від того, що Ви плануєте здійснювати - експорт чи імпорт. Найчастіше, взаємодія з митницею забирає багато часу, а при відсутності тих чи інших документів може спричинити і незаплановані витрати. Для того і працює митний брокер, щоб максимально спростити процес перевезення вантажів. У Києві сьогодні є досить велике число компаній, які надають підприємцям і приватним особам митно-брокерські послуги. Завдання кожного Декларанта (замовника) вибрати митного брокера в Києві, який зможе якісно проводити всі необхідні операції і послуги якого будуть доступними за ціною.

Професійний брокер допоможе оперативно оформити і пред'явити митним органам та іншим інстанціям необхідні документи, декларувати товар, надати замовнику всю інформацію щодо вимог митниці, що пред'являються безпосередньо до його товару.

Тому митний брокер як у Києві, так і в інших містах повинен досконально розбиратися в чинному на даний момент українському законодавстві, бути в курсі всіх внесених поправок і змін в кодексі, мати досвід проведення вищеперелічених операцій.

Кваліфікований митний брокер (Київ) допоможе Вам успішно і без зайвого головного болю вести зовнішньоекономічну діяльність.

Компанія «Віларма Груп» надає весь спектр послуг, завдяки чому Ви зможете отримувати або відправляти вантаж у точно назначені терміни. З нашим митним брокером (Київ) Ви зможете істотно економити час і нерви на взаємодію з митними органами, що, безсумнівно, благотворно позначиться на Вашому бізнесі.

Митний брокер (Київ) - це Ваш надійний провідник у зовнішньоекономічній діяльності.