shapka_top.jpg

Декларування вантажів

Декларування вантажів«Виларма Груп» пропонує вам свої послуги в такій сфері, як декларування вантажів для фізичних і юридичних осіб, тобто суб'єктів підприємницької діяльності.

Послуги з декларування вантажів пропонують професіонали, які можуть якісно надати консультації по митному оформленню різних товарів, також можуть зайнятися підготовкою всіх дозвільних документів, які можуть бути необхідні для здійснення імпортних і експортних операцій у будь-якій сфері, проводять консультацію і повну калькуляцію доставки товарів включаючи облік абсолютно всіх зборів і мит і також оцінку ризиків при отриманні необхідного ввезеного вантажу.

Митні брокери за дорученням замовника можуть самостійно провести практично всі митні операції, основні з яких це: декларування вантажів, пред'явлення митному органу товарів, що декларуються, забезпечують оплату митних платежів декларованих товарів, допомагають в отриманні дозвільних документів та консультації з різних питань митної справи.

Митне декларування вантажів - це виконання багатьох вимог, які виникають внаслідок переміщення через митний кордон держави товарів і транспортних засобів, а також у разі зміни самого митного режиму.

Митне оформлення вантажу є необхідною умовою при перетині митного кордону, або зміни митного режиму.

Згідно Українського законодавства митне оформлення може проводити або український суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності або митний брокер (підприємство, яке займається цим питанням за договором).

Митне оформлення вантажу в максимально стислі терміни зможе здійснити наша фірма.

Телефонуйте!