shapka_top.jpg

Митний брокер вартість

Митний брокер вартістьДо послуг митного брокера, вартість яких варіюється, звертаються сьогодні все більше компаній і приватних підприємців, чия діяльність так чи інакше пов'язана з імпортом і / або експортом товару. І це не дивно, адже грамотний митний брокер допоможе в найкоротші терміни підготувати весь пакет документів і провести операції з приймання або відправленні вантажу.

Митний брокер, вартість роботи якого залежить від коду товару та умов поставки, виконує широкий спектр завдань: декларує вантаж, оформляє всі документи і додаткові відомості, які надає митним органам (разом з пред'явленням товару) тощо. Досвід фахівця і доскональне знання ним законів дозволяють успішно і швидко здійснювати в рамках законодавства операції, пов'язані із зовнішньоекономічною діяльністю.

При виборі фахівця, варто задуматися, чи співпрацювати із митним брокером, вартість послуг якого буде занадто низькою. Це може означати, що у брокера немає ліцензії або проведене оформлення товару є напівлегальним. Краще не ризикувати і звернутися в надійну компанію.

Якщо Вам потрібен грамотний митний брокер, вартість послуг якого буде доступною – звертайтеся в компанію «Віларма Груп».

Наші співробітники - це висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід в організації поставок. Тому, Ви зможете бути впевненими, що наш митний брокер (вартість) оперативно і якісно допоможе Вам вирішити всі питання, пов'язані з розмитненням товару.

Успішна зовнішньоекономічна діяльність починається із співпраці з професійним митним брокером. Вартість послуг, що надаються нашою компанією, доступна для кожного.